Sekrety Diety - Dieta Kolorowych Wymienników.

Dieta kolorowych wymienników

Sekrety Diety > Dieta > Dieta Kolorowych Wymienników

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl
Dieta kolorowych wymienników to autorski system poradni Sekrety Diety.
Wszystkie diety dostępne w naszej poradni oparte są na systemie kolorowych wymienników.
 

Unikalny system kolorowych wymienników

Logo Albumu Kolorowych Wymienników - zdrowe żywienie
 
Dieta Kolorowych Wymienników układana jest w oparciu o nasz autorski Album Kolorowych Wymienników. Nie promujemy diet dziwnych, kontrowersyjnych, jednostronnych, czy też po prostu modnych.

 
Nasza dieta bazuje na zasadach zdrowego żywienia, jest zgodna z zaleceniami Polskiego Instytutu Żywności i Żywienia oraz Światowej Organizacji Zdrowia.
Układamy diety smaczne, różnorodne, kolorowe i lekkie. Przygotowanie posiłków w domu jest banalnie proste, a w razie potrzeby proponujemy dania, które możesz zabrać ze sobą do pracy.

 
Dzięki wykorzystaniu kolorowych wymienników 50 kcal dieta ma walor edukacyjny, oznacza to, że nauczy Cię kaloryczności produktów.

Takiej diety nie przygotuje dla Ciebie nikt inny!

Izokaloryczne porcje

Kaloryczność produktów spożywczych - 50 kalorii.
 
Każdy z proponowanych produktów przedstawiony jest w formie określonych porcji lub ich wielokrotności. Zastanawiasz się dlaczego napisaliśmy 2 x ½ szklanki jogurtu zamiast 1 szklanka jogurtu?

 
Odpowiedź jest prosta, w albumie znajdują się zdjęcia porcji 50 kcal, na podstawie których układane są jadłospisy. 2 x ½ szklanki jogurtu = 2 x 50kcal czyli dwa Kolorowe Wymienniki.

Czy niesie to za sobą jakieś korzyści

Album kolorowych wymienników - porcje 50 kalorii. Ogromne korzyści!
Dzięki temu zawsze kiedy będziesz mieć wątpliwości jak duży produkt mieliśmy na myśli, możesz zajrzeć do albumu i to sprawdzić.

To nie wszystko!
Przygotowując posiłki według naszych jadłospisów w szybki i łatwy sposób zdobywasz wiedzę na temat kaloryczności produktów spożywczych.


Wiedza ta pozwoli Ci po pewnym czasie samodzielnie kontrolować ilość spożywanych kalorii bez pomocy dietetyka. Jest to umiejętność niezbędna do utrzymania efektów każdej diety.Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik