Sekrety Diety - Przykładowy dzień diety 2000kcal GDA

Przykładowy dzień diety - 2000kcal

Sekrety Diety > Dieta > Przykładowy dzień diety - 2000kcal

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Sprawdź Sekrety Diety

 
Ponieważ jesteśmy przekonani o wysokiej jakości naszych diet, proponujemy pobranie jednego dnia diety kolorowych wymienników na próbę.

Warto zwrócić uwagę na sposób w jaki sporządzamy diety:
  • Każdy posiłek w naszych dietach jest rozpisany na pojedyńcze wymienniki produktów z podaną masą i miarą domową, aby łatwo było dobrać odpowiednią ilość. W razie wątpliwości można też zajrzeć do Albumu Kolorowych Wymienników i sprawdzić na zdjęciu jaką porcję zaplanował dietetyk.
  • Stawiamy na prostotę. Unikamy skomplikowanych dań, a do każdego zaplanowanego w diecie posiłku dołączamy krótką instrukcję przyrządzenia go.
  • W dietach wykorzystujemy tylko produkty spożywcze łatwo dostępne w sklepach. Pamiętamy o sezonowości i nie zalecamy świeżych truskawek w środku zimy, ani mandarynek w środku lata.
 
Przykładowy dzień diety ma kaloryczność 2000kcal. Jest to wartość zalecanego spożycia GDA (Guideline Daily Amounts) dla dorosłej kobiety o stałej, prawidłowej masie ciała prowadzącej mało aktywny tryb życia.

Pobierz

Sprawność fizyczna, aktywność fizyczna
 
Aby otrzymać przykładowy dzień diety kolorowych wymienników w formacie PDF, należy podać swój aktualny adres e-mail. Dieta zostanie przesłana na ten adres.

E-mail:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania zamówionych materiałów oraz informowania mnie o nowościach poradni Sekrety Diety.Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik