Sekrety Diety - Krav Maga. Trening skutecznej samoobrony. Warszawa.

Krav Maga

Sekrety Diety > Ruch > Krav Maga
Logo Instytutu Krav Maga Polska Wszystkich zwolenników aktywnego stylu życia oraz chętnych do poznania niezwykle skutecznego systemu samoobrony zapraszamy na treningi Krav Maga.

W zakresie Krav Maga współpracujemy z Active Action, grupą instruktorów Krav Maga Global. Prowadzimy grupy dla dorosłych, młodzieży, dzieci, kobiet, a także treningi indywidualne.

Krav Maga - walka wręcz

 
Krav Maga to system samoobrony bazujący na naturalnych odruchach. Proste techniki, metody treningowe wzmacniające zachowania odruchowe, nauka walki przeciwko wielu agresorom już od pierwszych zajęć sprawiają, że system ten jest wyjątkowo prosty w nauce i w krótkim czasie przynosi ogromne efekty. Więcej o Krav Maga w Wikipedii.

Dla kogo Krav Maga

Krav Maga - samoobrona dla kobiet
 
Zdecydowanie dla każdego, niezależnie od wieku, płci, sprawności fizycznej! Przeczytaj jakie grupy prowadzimy, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Krav Maga Trening – dorośli


To zajęcia grupowe dla każdego powyżej 16 roku życia, niezależnie od umiejętności, płci poziomu sprawności fizycznej. Krav Maga Trening pozwoli Ci zadbać o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, pomoże budować sprawność fizyczną, ukształtuje mięśnie, poprawi siłę, szybkość, dynamikę i koordynację.

Krav Maga Młodzież


To treningi przygotowane specjalnie z myślą o młodzieży w wieku 13-16 lat (przynależność do grupy związana z wiekiem, ale również z indywidualnym rozwojem psychofizycznym). Zajęcia Krav Maga Junior to promocja zdrowego oraz bezpiecznego stylu życia. Duża dawka ruchu ukierunkowana na naukę samoobrony łączy w sobie przyjemne z pożytecznym.

Krav Maga Kids i Junior – dzieci


To zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku 5-8 lat i 9-12 lat (przynależność do konkretnej grupy związana z wiekiem, ale również z indywidualnym rozwojem psychofizycznym dziecka). Krav Maga Kids to ćwiczenia ogólnorozwojowe kształtujące sprawność fizyczną, refleks, dynamikę, siłę, szybkość. Razem z nami naucz dziecko procedur bezpieczeństwa oraz podstaw samoobrony. Krav Maga Kids to nauka, zabawa, dyscyplina, frajda.

Krav Maga Aerofight – walka i fitness


To specjalnie przygotowany program fitness. Trening Aerofight duży nacisk kładzie na kształtowanie sylwetki, wzmacnianie mięśni, zwiększanie gibkości ciała oraz efektywne spalanie kalorii.

Krav Maga Woman – samoobrona dla kobiet


Zajęcia Krav Maga tylko dla Pań. Kurs technik samoobrony dla kobiet, które chcą być pewne siebie i czuć się bezpiecznie. Nauka unikania niebezpieczeństw i rozwiązywania trudnych sytuacji.

Krav Maga Exclusive – zajęcia indywidualne


Treningi w bardzo małych grupach, indywidualnie dopasowane do każdego uczestnika. Trening exclusive to zaawansowany trening specjalny pozwalający w krótkim czasie nauczyć się bronić siebie i swoich bliskich.

Gdzie trenujemy - Warszawa: Śródmieście, Wola

Warszawa    Łomża    Kutno    Sochaczew    Ostrołęka

Dołącz do rodziny Krav Maga

Active Action TJ - Krav Maga Zapisy do sekcji treningowych w Warszawie:

tel.508 155 159
500 152 092
act.poczta@gmail.com

Powołaj się na Sekrety Diety - pierwszy trening gratis!
Honorujemy karty Benefit-Multisport oraz Fit-Profit.
!!! Trwa nabór do grup !!!
Zobacz sekcje w Warszawie

Archiwum wydarzeń

Krav Maga - Aerofight zajęcia aerobowe dla kobiet Krav Maga - Człowiek w kapturze Krav Maga - Zajęcia z samoobrony dla kobiet Krav Maga - Postać w pozycji walki Krav Maga - Garda
Krav Maga - Zajęcia ruchowe dla dzieci Krav Maga - Trening kids Krav Maga - Zajęcia samoobrony dla młodzieży
Krav Maga - Zajęcia samoobrony przed agresorem Krav Maga - Trening dla dorosłych Krav Maga - Obrona przed agresorem
Krav Maga - Karolina Jaworska Krav Maga - Karolina Jaworska

Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik