Sekrety Diety - Dieta. Zdrowe odchudzanie bez efektu jojo.

Dieta - zdrowe żywienie, skuteczne odchudzanie

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl
Poszerz swoją wiedzę na temat zdrowego żywienia i kaloryczności produktów spożywczych oglądając album kolorowych wymienników, czyli zdjęcia obrazujące porcje o wartości 50 kcal. Sprawdź co wyróżnia nasze diety.
Dieta Kolorowych Wymienników
 
Dieta Kolorowych Wymienników to nasz autorski pomysł na skuteczne nauczenie pacjentów zdrowego żywienia. Jadłospisy składają się z izokalorycznych porcji - kolorowych wymienników, które ułatwiają stosowanie diety i dokładne trzymanie się zaleceń dietetyka.
  • Zdrowa i smaczna
  • Łatwa w przygotowaniu
  • Skuteczna
 
Podczas stosowania Diety Kolorowych Wymienników pacjenci uczą się oceniać kaloryczność posiłków, co nadaje naszym dietom walor edukacyjny.

 
Wszystkie układane przez nas diety są zgodne z zaleceniami IŻŻ oraz WHO, a co za tym idzie z obecnym stanem wiedzy naukowej na temat związków diety ze zdrowiem.
Album Kolorowych Wymienników – 50 kcal - logo
 
Czy wiesz jaką kaloryczność mają spożywane przez Ciebie posiłki?

 
Standardowo przy ocenie kaloryczności produktów spożywczych używamy szeroko rozpowszechnionych tabel. Jednak kolumny liczb są mało przystępne i obrazowe.

 
Wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat tego co jest nisko, a co wysokokaloryczne przedstawiamy unikatowy Album Kolorowych Wymienników 50 kcal.

Obejrzyj zdjęcia porcji 50 kcal
 
Dowiedz się jaki rodzaj diety proponujemy. Poszerz swoją wiedzę na temat zdrowego żywienia i kaloryczności produktów spożywczych oglądając Album Kolorowych Wymienników, czyli zdjęcia porcji 50 kcal.Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik