Sekrety Diety - Dietetyk Dorota Lubańska.

Dietetyk Dorota Lubańska

Sekrety Diety > Poradnia > Dietetyk Dorota Lubańska

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Kim jestem

Dietetyk Dorota Lubańska
 
Z wykształcenia jestem dietetykiem i pedagogiem. Studiowałam w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, gdzie w czasie studiów zdobyłam wiedzę z zakresu dietetyki, dietoprofilaktyki i leczenia żywieniowego oraz technik motywacji pacjenta.

Specjalizuję się w układaniu diet dla osób z nadwagą, otyłością i zaburzeniami metabolicznymi, takimi jak cukrzyca. Mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi, ludźmi młodymi, kobietami w ciąży jak i osobami starszymi.
Praca w hospicjum nauczyła mnie dużej wrażliwości i odpowiedzialności, jaka na mnie spoczywa.

Dlaczego poradnictwo internetowe?

 
Jestem młodą mamą i chęć opiekowania się moją córeczką skłoniła mnie do pracy z ludźmi na odległość. Dzięki temu mogę realizować swoje powołanie zawodowe i pomagać pacjentom nie rezygnując z życia rodzinnego.

 
Jako pani domu dużo gotuję i umiejętność tę przekładam na diety, które układam. Fascynuje mnie dieta śródziemnomorska, gdzie bogactwo owoców, dobroczynne tłuszcze oraz dbałość o niski indeks glikemiczny wzmacniają organizm i ułatwiają chudnięcie bez większych wyrzeczeń.
 
Lubię prostotę i szanuję czas moich pacjentów. Dlatego staram się, by przygotowywane przeze mnie diety nie były zbyt czasochłonne. Wiem też jak ważny jest koszt diety, dlatego unikam stosowania w jadłospisach bardzo wymyślnych i drogich produktów.

 
Wszystkie układane przeze mnie diety są zgodne z obowiązującymi normami i zaleceniami żywieniowymi. Dlatego jeżeli dbasz o swoje zdrowie, chcesz schudnąć, pokonać problem podwyższonego cholesterolu i poważnie podchodzisz do tematu serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną i zamówienia diety indywidualnej przez internet.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą Sekretów Diety. Szczególnie polecam:
Zapraszam
Dorota LubańskaDieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik