Sekrety Diety - Referencje od pacjentów

Referencje od naszych pacjentów

Sekrety Diety > Poradnia > Referencje

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Wystaw referencje

Zadowoleni pacjenci to nasz największy skarb, jeżeli się znamy i nasza pomoc okazała się dla Ciebie wartościowa prosimy napisz kilka słów o tym.

Ogromnie dziękuję za poświęcony czas!
Karolina Jaworska

Napisz opinię:
Podpis:
Miejscowość:
E-mail (Nie będzie widoczny, ani udostępniony osobom trzecim. Adres e-mail potrzebny jest do potwierdzenia, że jesteś naszym pacjentem):
Wpisz rozwiązanie:
2 + 9 =
Wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych w celu zamieszczenia wystawionej opinii na stronie Sekrety Diety i na wykorzystywanie zamieszczonej opinii przez Sekrety Diety w celach marketingowych.

Iza Z. - Warszawa

22 kilo w 5,5 miesiąca:) ze stwierdzoną niedoczynnością tarczycy i Hashimoto, hiperprolaktynemią, po dwóch późnych ciążach, z czego ostatnia "leżąca" i z wielkiem 40 lat. Waga wyjściowa 85 kilo (koniec lutego 2016). Sierpień 2016 63 kilo:) teraz niestety 4,5 kilo więcej, bo zima i święta i wychowawczy i słodycze i piwo i pofolgowałam sobie. Ale już się tym nie martwię bo właśnie dziś znów zaczęłam dietę, i ćwiczenia (tym razem sama, bo wciąż mam materiały) i 15 czerwca chcę znów ważyć 63 kilo:) Cudów nie ma, jeśli nie zmienisz przyzwyczajeń żywieniowych, zaczniesz tyć. Na szczęście z Sekretami Diety już wiesz, jak odwrócić ten proces:) dzięki Karolina:)

Iza Z.
Warszawa, 2017-04-23

Maria Cywińska - Warszawa

Maria Cywińska - przemiana - 15kg mniej

Przeczytaj o postępach naszej pacjentki na jej blogu: Lumpiata w drodze: Odchudzam się - odcinek fefnasty


Maria Cywińska
Warszawa, 2014-03-17

Rafał Filipowicz - Warszawa

genialna dieta dostosowana do moich potrzeb, czuje się znacznie lepiej, efekty widoczne są z tygodnia na tydzień. Gorąco polecam :)

Rafał Filipowicz
Warszawa, 2014-02-15

Anna Kondratowicz - Miesięcznik URODA nr 8/2012

Nie musisz ani liczyć kalorii ani przygotowywać skomplikowanych dań. Poradnia Sekrety Diety proponuje odchudzanie, które jest idealne dla dziewczyn nie mających zbyt dużo wolnego czasu. Dla mnie strzał w dziesiątkę! Najważniejsza korzyść jest taka, że po latach popadania ze skrajności w skrajność, w końcu nauczyłam się, jak jeść zdrowo i dietetycznie!

Anna Kondratowicz
Miesięcznik URODA nr 8/2012, 2014-01-28

Ola F. - Warszawa

Z całego serca polecam tę poradnię! Indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie, pełna profeska :) W ciągu pół roku zgubiłam 5kg, mąż 14. I to nie głodując!

Ola F.
Warszawa, 2014-01-24Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik