Sekrety Diety - Krav Maga dla kobiet - Sochaczew

Seminarium Krav Maga dla kobiet - Sochaczew

Sekrety Diety > Ruch > Krav Maga > Seminarium Krav Maga dla kobiet - Sochaczew

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Zapraszamy na Krav Maga w Sochaczewie!

Seminarium Krav Maga - Samoobrona dla kobiet w Sochaczewie. Warsztaty Krav Maga dla kobiet. Stań się odważna, bezpieczna, silna, atrakcyjna i pewna siebie!
Panie zainteresowane regularnym uczestnictwem w zajęciach samoobrony Krav Maga w Sochaczewie prosimy o kontakt:

508-155-159   lub   act.poczta@gmail.com

Zobacz jak wyglądają treningi!

Panie zaczęły trening od aerobowych zajęć Aerofight, czyli ataków, bloków, uników, zbić w rytm muzyki. Panie zaczęły trening od aerobowych zajęć Aerofight, czyli ataków, bloków, uników, zbić w rytm muzyki.
(zdjęcie wykonał Karol Jakubowski)

W ramach spotkania staraliśmy się nie tylko zainteresować Panie bezpieczeństwem osobistym, ale także kluczową rolą aktywności fizycznej i odpowiedniej diety dla zdrowego stylu życia. W ramach spotkania staraliśmy się nie tylko zainteresować Panie bezpieczeństwem osobistym, ale także kluczową rolą aktywności fizycznej i odpowiedniej diety dla zdrowego stylu życia.
(zdjęcie wykonał Karol Jakubowski)

Nie mogło zabraknąć nauki typowych dla Krav Maga technik atakowania: uderzeń podstawą dłoni oraz skutecznych kopnięć na strefę kroku. Nie mogło zabraknąć nauki typowych dla Krav Maga technik atakowania: uderzeń podstawą dłoni oraz skutecznych kopnięć na strefę kroku.
(zdjęcie wykonał Karol Jakubowski)

Panie bacznie obserwują prezentację technik obrony przed duszeniem w różnych wariantach sytuacyjnych. Panie bacznie obserwują prezentację technik obrony przed duszeniem w różnych wariantach sytuacyjnych.
(zdjęcie wykonał Karol Jakubowski)

Dziękujemy za udział w seminarium. Dziękujemy za udział w seminarium.
(zdjęcie wykonał Karol Jakubowski)

 
Krav Maga to system samoobrony bazujący na naturalnych odruchach. Proste techniki, metody treningowe wzmacniające zachowania odruchowe, nauka walki przeciwko wielu agresorom już od pierwszych zajęć sprawiają, że system ten jest wyjątkowo prosty w nauce i w krótkim czasie przynosi ogromne efekty.Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik