Sekrety Diety - Co jeść podczas diety?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Co jeść podczas diety?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Co jeść podczas diety?

 
Witam, postanowiłam zmienić troszkę swoje nawyki żywieniowe i przy tej okazji pozbyć się kilku kilogramów, w związku z czym mam pytanie: z czego powinnam zrezygnować? Zależy mi na tym aby to nie była dieta na 2, 3 miesiące, ale taka, którą będę mogła stosować cały czas, a która pozwoli mi zrzucić zbędne kilogramy. Codziennie jeżdżę godzinę na rowerku, a oprócz tego ćwiczę aerobic lub pilates.


Ewa


 
Pani podejście do diety jest bardzo dobre. Zmiana nawyków żywieniowych to najlepszy sposób na skuteczne schudnięcie. Najważniejsze to wyeliminowanie z diety produktów dostarczających tak zwanych pustych kalorii, czyli produktów, które oprócz kalorii nie dostarczają nam zbyt wielu witamin, składników mineralnych, czy innych wartościowych składników. Najlepiej zupełnie wyeliminować z jadłospisu żywność typu fast-food (hamburgery, frytki), słodycze (batoniki, cukierki, ciasta), słone przekąski (paluszki, chipsy) słodzone napoje gazowane (cola). Warto unikać białego pieczywa i wymienić je na ciemne, biały ryż wymienić na brązowy lub dziki, mięso wieprzowe na drobiowe.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów




Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik