Sekrety Diety - Co jeść podczas diety?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Co jeść podczas diety?

Co jeść podczas diety?

 
Witam, postanowiłam zmienić troszkę swoje nawyki żywieniowe i przy tej okazji pozbyć się kilku kilogramów, w związku z czym mam pytanie: z czego powinnam zrezygnować? Zależy mi na tym aby to nie była dieta na 2, 3 miesiące, ale taka, którą będę mogła stosować cały czas, a która pozwoli mi zrzucić zbędne kilogramy. Codziennie jeżdżę godzinę na rowerku, a oprócz tego ćwiczę aerobic lub pilates.


Ewa


 
Pani podejście do diety jest bardzo dobre. Zmiana nawyków żywieniowych to najlepszy sposób na skuteczne schudnięcie. Najważniejsze to wyeliminowanie z diety produktów dostarczających tak zwanych pustych kalorii, czyli produktów, które oprócz kalorii nie dostarczają nam zbyt wielu witamin, składników mineralnych, czy innych wartościowych składników. Najlepiej zupełnie wyeliminować z jadłospisu żywność typu fast-food (hamburgery, frytki), słodycze (batoniki, cukierki, ciasta), słone przekąski (paluszki, chipsy) słodzone napoje gazowane (cola). Warto unikać białego pieczywa i wymienić je na ciemne, biały ryż wymienić na brązowy lub dziki, mięso wieprzowe na drobiowe.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Dietetyk odpowiada online - jednorazowa konsultacja w cenie:  20 zł

 
Masz wątpliwości dotyczące zdrowego żywienia, diety, odchudzania? Nurtują Cię pytania dotyczące produktów spożywczych? Zadaj pytanie naszemu dietetykowi! Odpowiedź otrzymasz na swój e-mail, a najciekawsze pytania umieścimy na tej stronie.

Dietetyk Karolina Jaworska
mgr inż. Karolina Jaworska
Temat:
Pytanie:
Imię:
E-mail (na ten adres dietetyk prześle odpowiedź):
E-mail (podaj ponownie w celu sprawdzenia):
Wpisz rozwiązanie:
7 + 6 =
Zamawiam odpowiedź na pytanie do dietetyka w cenie 20 zł. Oświadczam, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Rozumiem, że odpowiedź zostanie przesłana na ten adres w ciągu 3 dni po zaksięgowaniu wpłaty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesłania odpowiedzi na pytanie oraz przesyłania informacji o aktualnościach na stronie Sekrety Diety.Akceptujemy płatności Odpowiedź na pytanie wysyłamy na podany adres e-mail. Najciekawsze pytania po moderacji umieszczamy na tej stronie. Zapraszamy!

Odpowiedzi na pytania internautów

Dietetyk Warszawa
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
Koszykowa 59 lok.35, Warszawa
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik