Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Co jeść podczas diety?

Co jeść podczas diety?

 
Witam, postanowiłam zmienić troszkę swoje nawyki żywieniowe i przy tej okazji pozbyć się kilku kilogramów, w związku z czym mam pytanie: z czego powinnam zrezygnować? Zależy mi na tym aby to nie była dieta na 2, 3 miesiące, ale taka, którą będę mogła stosować cały czas, a która pozwoli mi zrzucić zbędne kilogramy. Codziennie jeżdżę godzinę na rowerku, a oprócz tego ćwiczę aerobic lub pilates.


Ewa


 
Pani podejście do diety jest bardzo dobre. Zmiana nawyków żywieniowych to najlepszy sposób na skuteczne schudnięcie. Najważniejsze to wyeliminowanie z diety produktów dostarczających tak zwanych pustych kalorii, czyli produktów, które oprócz kalorii nie dostarczają nam zbyt wielu witamin, składników mineralnych, czy innych wartościowych składników. Najlepiej zupełnie wyeliminować z jadłospisu żywność typu fast-food (hamburgery, frytki), słodycze (batoniki, cukierki, ciasta), słone przekąski (paluszki, chipsy) słodzone napoje gazowane (cola). Warto unikać białego pieczywa i wymienić je na ciemne, biały ryż wymienić na brązowy lub dziki, mięso wieprzowe na drobiowe.

dietetyk: Karolina Jaworska

Dietetyk odpowiada online - jednorazowa konsultacja w cenie:  20 zł

 
Masz wątpliwości dotyczące zdrowego żywienia, diety, odchudzania? Nurtują Cię pytania dotyczące produktów spożywczych? Zadaj pytanie naszemu dietetykowi! Odpowiedź otrzymasz na swój e-mail, a najciekawsze pytania umieścimy na tej stronie.

Dietetyk Karolina Jaworska
mgr inż. Karolina Jaworska
Temat:
Pytanie:
Imię:
E-mail (na ten adres dietetyk prześle odpowiedź):
E-mail (podaj ponownie w celu sprawdzenia):
Wpisz rozwiązanie:
2 + 9 =
Zamawiam odpowiedź na pytanie do dietetyka w cenie 20 zł. Oświadczam, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Rozumiem, że odpowiedź zostanie przesłana na ten adres w ciągu 3 dni po zaksięgowaniu wpłaty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesłania odpowiedzi na pytanie oraz przesyłania informacji o aktualnościach na stronie Sekrety Diety.Akceptujemy płatności Odpowiedź na pytanie wysyłamy na podany adres e-mail. Najciekawsze pytania po moderacji umieszczamy na tej stronie. Zapraszamy!

Odpowiedzi na pytania internautów

Dieta przez internet
Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik