Sekrety Diety - Cudowny lek odchudzający.

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Cudowny lek odchudzający.

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Cudowny lek odchudzający.

 
Witam, mam 17 lat. Ważę 73kg i mam 175cm wzrostu i w ostatnich paru miesiącach przytyłam aż 10kg. Wiele razy próbowałam schudnąć, lecz zawsze kończyło się to porażką. I tutaj rodzi się moje pytanie: czy lek o nazwie Slimutramine nie zaszkodziłby mi? Czytałam o nim dość sporo i wszyscy, którzy zażywali te tabletki osiągnęli sukces. Również chciałabym spróbować.


Karolina


 
Droga Karolino, odradzam stosowanie jakichkolwiek leków czy preparatów na odchudzanie w Twoim przypadku. Parametry, które podałaś, wskazują, na to, że masz jedynie lekką nadwagę. Aby schudnąć i aby efekty odchudzania były trwałe, należy być cierpliwym i stopniowo zmienić swój styl życia i sposób żywienia. Przyjrzyj się swojemu codziennemu jadłospisowi i zastanów się, co mogło wpłynąć na to, że w ostatnim czasie przybrałaś na wadze. Stopniowo zacznij ograniczać produkty, które wnoszą do Twojej diety jedynie zbędne kilokalorie takie jak: słodycze pod różną postacią, słone przekąski typu chipsy, słodkie napoje gazowane, fast foody itp. Zamiast wysokokalorycznych przekąsek i słodkich napojów spożywaj warzywa i owoce, pij wodę bądź soki warzywno-owocowe czy warzywne. Posiłki zacznij komponować na bazie produktów będących źródłem węglowodanów złożonych (produkty zbożowe z pełnego przemiału, razowe) i białka pełnowartościowego (drób, chude mięsa, ryby). Ograniczaj produkty smażone i ciężkostrawne. Skup swoją uwagę na tym, co jesz, jak często i w jakich ilościach. Nie zapominaj o śniadaniu, natomiast kolację spożywaj min. 2 godziny przed snem. Włącz aktywność fizyczną do swojego codziennego planu dnia: biegaj, wykonuj lekkie ćwiczenia fizyczne. Tylko racjonalnie, poprawnie skomponowana dieta i prawidłowy styl życia przyniesie oczekiwane efekty w odchudzaniu.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik