Sekrety Diety - Czy moja dieta jest dobrze skonstruowana?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Czy moja dieta jest dobrze skonstruowana?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Czy moja dieta jest dobrze skonstruowana?

 
Witam, od tygodnia stosuję dietę i chciałam się dowiedzieć czy jest ona dobra. Na śniadanie jadam 1 jajko i serek wiejski lekki, w szkole jem serek homogenizowany i jabłko, na obiad pieczoną pierś z kurczaka z warzywami lub pieczoną rybę czasami dwa jajka + serek wiejski lekki, kolacji staram się nie jeść czasami zjem marchewkę. W ciągu dnia piję wodę i zielona herbatę. Czasami jeżdżę na rowerze.


Kasia


 
Po pierwsze z tego co przeczytałam wynika, że jada Pani 3 góra 4 posiłki. Radzę zwiększyć tę liczbę do 5, ale zmniejszyć porcje. W oczy rzuca mi się brak produktów zbożowych, które powinny być podstawą naszej diety. Do śniadania polecam dorzucić jakieś warzywo lub owoc. Podstawą zdrowej diety jest jak największe urozmaicenie, dlatego jeżeli dziś zjem jajko, jutro powinnam sięgnąć po coś innego, itd. Podczas stosowania diety odchudzającej niezbędny jest ruch, dlatego polecam zwiększyć aktywność fizyczną.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik