Sekrety Diety - Czy na diecie South Beach mogę zrezygnować z węglowodanów?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Czy na diecie South Beach mogę zrezygnować z węglowodanów?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Czy na diecie South Beach mogę zrezygnować z węglowodanów?

 
Witam, stosuję obecnie dietę South Beach w fazie I, nie odnoszę jednak spektakularnych sukcesów i zastanawiam się, czy mogłabym pozostać na I fazie, gdzie jem warzywa, ryby i mięso? Czy węglowodany z chleba i makaronu są konieczne w diecie? Co z owocami? Muszę schudnąć ok.30kg i bardzo zależy mi na osiągnięciu celu, ale też utrzymaniu wagi. Czy taka dieta jest bezpieczna?


Beata


 
Każde odchudzanie, a już na pewno długotrwałe, musi opierać się na zasadach zdrowego żywienia. Nie należy pomijać w żywieniu żadnej grupy produktów spożywczych. W naszej diecie powinny znajdować się zarówno warzywa, owoce, jak i produkty zbożowe, pieczywo, kasze, makarony; mięso i ryby, jajka, produkty mleczne, oliwa, orzechy i pestki. Ważne są jednak ich wzajemne proporcje w diecie. Jeżeli efekty diety nas nie zadowalają warto zastanowić się nad zwiększeniem aktywności fizycznej, połączenie diety i ćwiczeń to podstawa sukcesu w odchudzaniu.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik