Sekrety Diety - Dobra przemiana materii.

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Dobra przemiana materii.

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Dobra przemiana materii.

 
Mój problem z otyłością zaczął się po wakacjach w tym roku, fakt dużo wtedy jadłam. Mam 15 lat. Jem dużo słodyczy. Ale zawsze byłam chuda, odkąd pamiętam wszyscy mi mówili, że fajnie wyglądam, ze mam dobrą przemianę materii. A teraz? Pojawiły mi się fałdy na brzuchu, rozstępy na pośladkach i ogółem jestem gruba. Co mam robić?


Asia


 
Niezależnie jaką mamy "przemianę materii" i czy mamy tendencje do tycia, czy też nie, powinniśmy pamiętać o zdrowym żywieniu. Jeżeli często sięgamy po słodycze, możemy być pewni, że organizm prędzej czy później zacznie odczuwać negatywne konsekwencje zjadania zbyt wielu cukrów prostych i niezdrowych tłuszczów. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie zwiększenie aktywności fizycznej, sięganie po żywność mało przetworzoną, zdrową, bogatą w świeże produkty, warzywa i owoce. A na koniec radzę nie patrzeć na siebie aż tak krytycznym okiem.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik