Sekrety Diety - Jaka dieta pozwoli mi schudnąć 10kg?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Jaka dieta pozwoli mi schudnąć 10kg?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Jaka dieta pozwoli mi schudnąć 10kg?

 
Mam ok 170cm wzrostu i ważę 70kg. Uważam, że jest to dla mnie za dużo i czuję się gruba. Zastanawiam się jaka zmiana nawyków żywieniowych pozwoliłaby mi schudnąć 10kg. Czy powinnam zastosować jakąś konkretną dietę? Dodam, że nie uprawiam sportu i prowadzę siedzący tryb życia związany z pracą, która również jest dość stresująca. Jaka dieta będzie najlepszym rozwiązaniem?


Martyna


 
Jeżeli Pani obecne nawyki żywieniowe nie są prawidłowe ich zmiana może dać bardzo dobre efekty. Na pewno warto zdać sobie sprawę, że zasady zdrowego żywienia należy stosować przez całe życie, a nie tylko w momencie próby schudnięcia, zaś aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem diety redukującej masę ciała. Tym samym polecam zmianę nawyków, najlepiej z pomocą dietetyka oraz zwiększenie aktywności fizycznej.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik