Sekrety Diety - Jaką dietę stosować gdy trenujemy na siłowni?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Jaką dietę stosować gdy trenujemy na siłowni?

Jaką dietę stosować gdy trenujemy na siłowni?

 
Witam, ćwiczę na siłowni i szukam odpowiedniej diety, jednak jest tego dosyć sporo, więc ciężko jest wybrać odpowiednią. Chciałbym trochę przybrać na wadze, więc proszę o pomoc, czyli pomysł na dobrą dietę.


Adrian


 
Panie Adrianie, każda dieta powinna być zbilansowana pod względem wartości odżywczej. Posiłki powinny być pełnowartościowe, a więc zawierające źródło węglowodanów złożonych, dobrej jakości białko oraz warzywa lub owoce. Z racji tego, że Pan ćwiczy, powinien Pan zwracać uwagę na to, jakie produkty spożywa oraz w jakich ilościach zarówno przed jak i po treningu. Należy też zachować odpowiedni odstęp między posiłkiem a ćwiczeniami. Proponuję spotkać się z dietetykiem, który przeanalizuje Pana sposób żywienia i opracuje plan działania.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Dietetyk odpowiada online - jednorazowa konsultacja w cenie:  20 zł

 
Masz wątpliwości dotyczące zdrowego żywienia, diety, odchudzania? Nurtują Cię pytania dotyczące produktów spożywczych? Zadaj pytanie naszemu dietetykowi! Odpowiedź otrzymasz na swój e-mail, a najciekawsze pytania umieścimy na tej stronie.

Dietetyk Karolina Jaworska
mgr inż. Karolina Jaworska
Temat:
Pytanie:
Imię:
E-mail (na ten adres dietetyk prześle odpowiedź):
E-mail (podaj ponownie w celu sprawdzenia):
Wpisz rozwiązanie:
7 + 6 =
Zamawiam odpowiedź na pytanie do dietetyka w cenie 20 zł. Oświadczam, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Rozumiem, że odpowiedź zostanie przesłana na ten adres w ciągu 3 dni po zaksięgowaniu wpłaty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesłania odpowiedzi na pytanie oraz przesyłania informacji o aktualnościach na stronie Sekrety Diety.Akceptujemy płatności Odpowiedź na pytanie wysyłamy na podany adres e-mail. Najciekawsze pytania po moderacji umieszczamy na tej stronie. Zapraszamy!

Odpowiedzi na pytania internautów

Dietetyk Warszawa
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
Koszykowa 59 lok.35, Warszawa
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik