Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Jaką dietę stosować gdy trenujemy na siłowni?

Jaką dietę stosować gdy trenujemy na siłowni?

 
Witam, ćwiczę na siłowni i szukam odpowiedniej diety, jednak jest tego dosyć sporo, więc ciężko jest wybrać odpowiednią. Chciałbym trochę przybrać na wadze, więc proszę o pomoc, czyli pomysł na dobrą dietę.


Adrian


 
Panie Adrianie, każda dieta powinna być zbilansowana pod względem wartości odżywczej. Posiłki powinny być pełnowartościowe, a więc zawierające źródło węglowodanów złożonych, dobrej jakości białko oraz warzywa lub owoce. Z racji tego, że Pan ćwiczy, powinien Pan zwracać uwagę na to, jakie produkty spożywa oraz w jakich ilościach zarówno przed jak i po treningu. Należy też zachować odpowiedni odstęp między posiłkiem a ćwiczeniami. Proponuję spotkać się z dietetykiem, który przeanalizuje Pana sposób żywienia i opracuje plan działania.

dietetyk: Karolina Jaworska

Dietetyk odpowiada online - jednorazowa konsultacja w cenie:  20 zł

 
Masz wątpliwości dotyczące zdrowego żywienia, diety, odchudzania? Nurtują Cię pytania dotyczące produktów spożywczych? Zadaj pytanie naszemu dietetykowi! Odpowiedź otrzymasz na swój e-mail, a najciekawsze pytania umieścimy na tej stronie.

Dietetyk Karolina Jaworska
mgr inż. Karolina Jaworska
Temat:
Pytanie:
Imię:
E-mail (na ten adres dietetyk prześle odpowiedź):
E-mail (podaj ponownie w celu sprawdzenia):
Wpisz rozwiązanie:
2 + 9 =
Zamawiam odpowiedź na pytanie do dietetyka w cenie 20 zł. Oświadczam, że podany adres e-mail jest prawidłowy. Rozumiem, że odpowiedź zostanie przesłana na ten adres w ciągu 3 dni po zaksięgowaniu wpłaty.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu przesłania odpowiedzi na pytanie oraz przesyłania informacji o aktualnościach na stronie Sekrety Diety.Akceptujemy płatności Odpowiedź na pytanie wysyłamy na podany adres e-mail. Najciekawsze pytania po moderacji umieszczamy na tej stronie. Zapraszamy!

Odpowiedzi na pytania internautów

Dieta przez internet
Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik