Sekrety Diety - Jaki jest najlepszy sposób na przytycie?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Jaki jest najlepszy sposób na przytycie?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Jaki jest najlepszy sposób na przytycie?

 
Poszukuję skutecznego sposobu, aby zdrowo przytyć max 8 kg. Co można zrobić oprócz jedzenia o stałych porach 5 posiłków dziennie, aby przytyć w niedługim czasie?


Monika


 
W diecie, która zapewnić ma wzrost masy ciała musimy zadbać o dodatni bilans energetyczny. Oznacza to, że spożywane przez nas posiłki muszą zawierać więcej kalorii niż spalamy podczas codziennych zajęć. Warto sięgać po produkty kaloryczne, ale wartościowe. Po orzechy, owoce suszone, soki owocowe, pestki, jogurt grecki, awokado, oliwę z oliwek lub olej lniany (z umiarem!), tłuste ryby morskie. Przybieranie na masie, identycznie jak odchudzanie, nie może być gwałtowne. Powinien być to proces powolny, połączony z aktywnością fizyczną, co pozwoli przybrać nam na masie mięśniowej, a nie tylko na tkance tłuszczowej.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik