Sekrety Diety - Koktajl w diecie.

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Koktajl w diecie.

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Koktajl w diecie.

 
Witam! Od tego roku chodzę 2-3 razy w tygodniu na siłownię na bieżnię, orbitrek, rowerek i trochę ćwiczę siłowo. Jem 4-5 posiłków dziennie, oparte na warzywach (gotowane, sałatki, surówki), obiady połączone z mięsem (piersi kurczaka, indyka, baranina, którą kupuję w kebabie). Na śniadanie twarożek albo 2 jajka. Czy mogę zamiast jednego posiłku pić koktajl Oriflame z łyżeczką błonnika i schudnąć?


Kinga


 
Pani Kingo, koktajle mogą zastąpić posiłek, ale tylko jako „przekąska”, np. II śniadanie lub podwieczorek. Nie powinny one zastępować śniadania czy obiadu, ponieważ nie stanowią pełnowartościowego posiłku. Polecam jednak stworzenie własnej wersji koktajli na bazie niskotłuszczowego mleka, owoców z dodatkiem, otrąb, nasion, pestek,czy też zarodków pszennych.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik