Sekrety Diety - Moja waga stanęła, co zrobić?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Moja waga stanęła, co zrobić?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Moja waga stanęła, co zrobić?

 
Mam 20 lat i małą, 4 kg, nadwagę. Próbowałam ustalić sobie jakieś postanowienia i muszę przyznać że dobrze mi idzie, ale nie mogę pozbyć się jeszcze 4 kg. Odchudzam się od ok. 4 miesięcy i 3 kg już za mną, ale waga stanęła w miejscu. Tak w skrócie opiszę moje zasady: nie jem po 18stej, nie jem słodyczy i chleba, pije dużo płynów, w tym wodę i herbatę zieloną.


Anna


 
Na jak długo waga stanęła? Czasem zdarza się, że waga staje na 2 tygodnie i wydaje się, że nie chce ruszyć, po czym planowo idzie w dół. Proszę się uzbroić w cierpliwość. To najlepsze rozwiązanie. Jeżeli jednak waga nie będzie chciała iść w dół musi przyjrzeć się Pani kaloryczności swoich posiłków. Na pewno dobrym rozwiązaniem będzie przeanalizowanie swojej diety razem z dietetykiem.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik