Sekrety Diety - Skąd się biorą te wszystkie diety?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Skąd się biorą te wszystkie diety?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Skąd się biorą te wszystkie diety?

 
Skąd biorą się wszystkie dostępne na rynku diety odchudzające, jak to jest, że kolejni dietetycy wymyślają nowe diety, w ciągu każdego miesiąca pojawia się z 10 nowych diet, z których każda podobno jest skuteczna, czy dietetycy nie mogą się jakoś dogadać i sugerować jedną konkretną dietę?


Tomasz


 
Diety oparte o zasady zdrowego żywienia mogą różnić się od siebie, a nadal spełniać założenia dobrej diety odchudzającej. W diecie najważniejsze jest urozmaicenie, dlatego dietetyk układając dietę odchudzającą stara się wymyślić smaczne, lekkie, niskokaloryczne potrawy, które na dobre pozostaną w naszym jadłospisie. To jak z gotowaniem smacznego rodzinnego obiadu, mimo, że schabowy z ziemniakami i kapustą zwykle wszystkim smakuje, poszukujemy nowych, smacznych przepisów dla naszych gości. Należy jednak wystrzegać się diet monotonnych, eliminujących jakieś grupy pokarmów, bardzo restrykcyjnych oraz wyraźnie dziwnych.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik