Sekrety Diety - Tyję przez rzucenie palenia?

Pytanie do dietetyka

Sekrety Diety > Czytelnia > Pytanie do dietetyka > Tyję przez rzucenie palenia?

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Tyję przez rzucenie palenia?

 
Udało mi się schudnąć 27kg ograniczając potrawy, waga leciała, aż do czasu, gdy po po poważnej chorobie rzuciłam palenie papierosów. W zasadzie nie jem więcej, a waga wciąż przyrasta. Zaczęłam regularne spacery po 5km, a teraz mam rower treningowy na którym "jeżdżę" 20km dziennie. Zjadam przy tym, bo bardzo mi smakują, płatki Zdrowy Błonnik, popijam cały dzień wodę AQUA SLIM, i nic. Waga jakby przybierała. Jestem zrozpaczona, co robić? Czy tyję przez rzucenie palenia?


Anna


 
Papierosy zmniejszają łaknienie i zwiększają wydatki energetyczne naszego organizmu, co oznacza, że po rzuceniu palenia powinniśmy mocno skupić się nad naszą dietą i aktywnością fizyczną aby uniknąć przytycia. Płatki "zdrowy błonnik" to dobry wybór dietetyczny, oczywiście wszystko należy jadać z umiarem. Zamiast suplementów przyspieszających odchudzanie polecam porcję świeżych warzyw. Dobrym rozwiązaniem jest rozmowa z dietetykiem, który analizując Pani obecne nawyki żywieniowe wyeliminuje potencjalne błędy.

dietetyk: Karolina Jaworska


Potrzebujesz skutecznej diety?

Odpowiedzi na pytania internautów
Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik