Otręby - 10 najzdrowszych produktów

10 najzdrowszych produktów

Sekrety Diety > Czytelnia > 10 naj > 10 najzdrowszych produktów > 9 - Otręby

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Miejsce 9 - Otręby

Otręby
<<< poprzedni
 
następny >>>


Otręby to okrywa nasienna pszenicy, owsa lub innych zbóż. Zalecane jest ich częste spożycie ze względu na dużą zawartość błonnika, którą dostarczają do organizmu.
  • Walczysz z otyłością, a nie chcesz się głodzić? Otręby wypełniają żołądek i zmniejszają uczucie głodu, dzięki czemu wspomagają odchudzanie.
  • Polecane dla osób cierpiących na zaparcia! Otręby zwiększają objętość kału i przyspieszają usuwanie pokarmu z organizmu. Działając jak mała miotełka, sprzątająca jelita.
  • Spożywaj otręby, jeśli chcesz zapobiegać chorobom układu krwionośnego! Regulują ciśnienie krwi, przeciwdziałają zakrzepom.
  • W wynikach badań stwierdzono u Ciebie zbyt wysoki poziom cholesterolu? Otręby chronią przed miażdżycą obniżając poziom "złego" cholesterolu.
  • Cierpisz na cukrzycę i często zdarzają Ci się wahania poziomu cukru we krwi? Otręby utrzymują stabilny poziom cukru we krwi.
  • Nie wiesz, co zrobić, aby pozbyć się z organizmu toksyn? Regularne spożywanie otrąb gwarantuje oczyszczenie organizmu z toksyn i metali ciężkich.
Autor: Katarzyna PawlakDieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik