Żurawina - 10 najzdrowszych produktów

10 najzdrowszych produktów

Sekrety Diety > Czytelnia > 10 naj > 10 najzdrowszych produktów > 10 - Żurawina

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl

Miejsce 10 - Żurawina

Żurawina
<<< poprzedni
 
wróć do czytelni...


Żurawina, choć mało popularna w Polsce, ma wiele naukowo udowodnionych właściwości prozdrowotnych. Zachęcamy do spożywania żurawiny w formie przekąsek lub jako dodatku do mięs.
  • Męczą Cię często nawracające zapalenia pęcherza? Żurawina chroni przed infekcjami układu moczowego, niestety nie leczy już powstałych.
  • Wyniki badań moczu mówią o bakteriach w układzie moczowym? Żurawina zawiera substancje chemiczne biorące udział w oczyszczaniu układu moczowego z bakterii.
  • Zalecana chorym na kamicę nerkową! Hamuje powstawanie kamieni nerkowych.
  • Nie wiesz jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu moczu? Żurawina hamuje uwalnianie amoniaku, dzięki czemu niweluje nieprzyjemny zapach moczu.
  • Czy wiesz, że dodając żurawinę do posiłku poprawiasz przemianę materii?
  • Dbasz o zęby i starasz się zapobiec próchnicy? Proantycyjanidyna hamuje powstawanie płytki nazębnej, prowadzącej do próchnicy.
  • Chcesz chronić serce i układ krwionośny, a nie możesz sobie pozwolić na lampkę czerwonego wina? Dobroczynne flawonoidy występujące w winie są również w żurawinie! Zatem owoc ten chroni przed chorobami serca uszczelniając naczynia krwionośne.
  • Masz podwyższony poziom cholesterolu i nie wiesz, jakie zdrowe przekąski możesz spożywać? Proponujemy żurawinę, która stabilizuje poziom cholesterolu we krwi.
Autor: Katarzyna PawlakDieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik