Sekrety Diety - jabłko - wymiennik owocowy

Jabłko - wymiennik owocowy - 50kcal

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl
Talerz porcji 50kcal
Album Kolorowych Wymienników to niezastąpione narzędzie podczas stosowania diety odchudzającej, które w obrazowy sposób prezentuje kaloryczność wielu produktów spożywczych.

Średnica każdego prezentowanego na zdjęciach talerza wynosi 20cm - jest to typowy "talerz śniadaniowy", zaś sfotografowane szklanki to typowe naczynia o pojemności 250ml.

Zdjęcie porcji - 50kcal

jabłko 50kcal

Opis porcji ze zdjęcia - wymiennik

kaloryczność: 50 kcal
masa: 110g
miara domowa: 1/2 sztuki
prozdrowotność: prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 
W Polsce to najbardziej znany, rozpowszechniony i łatwo dostępny owoc, często jednak zbyt mało doceniany. Nie każdy bowiem zdaje sobie sprawę, że spożywanie jabłek ma bardzo korzystne działanie na nasz organizm. Warto wiedzieć, że jabłka pomagają w:
  • regulowaniu poziomu cukru we krwi
  • obniżają ciśnienie krwi
  • stymulują działania układu odpornościowego
  • zmniejszają ryzyko chorób nowotworowych
  • obniżają poziom cholesterolu
Istnieją badania, które wskazują na to, że codzienne spożywanie jabłek, dzięki zawartym w nich pektynom, pomaga obniżyć poziom cholesterolu.

Jedzmy jabłka ze skórką, z całego jabłka to ona najbardziej bogata jest w cenne dla organizmu: pektyny, neturalne barwniki, witaminy, ale pamiętajmy o dokładnym umyciu, ponieważ na powierzchni jabłek mogą znajdować się szkodliwe pozostałości środków ochrony roślin.Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik