Sekrety Diety - arbuz - wymiennik owocowy

Arbuz - wymiennik owocowy - 50kcal

USŁUGA NIEAKTYWNA

UWAGA! Obecnie diety internetowe nie są obsługiwane

Działalność poradni ogranicza się do prowadzenia szkoleń, pisania tekstów eksperckich, prowadzenia edukacji żywieniowej w kierunku diet wegetariańskich i wegańskich. Założycielkę poradni można odnaleźć w internecie oraz mediach społecznościowych pod nazwą yogahome.pl
Talerz porcji 50kcal
Album Kolorowych Wymienników to niezastąpione narzędzie podczas stosowania diety odchudzającej, które w obrazowy sposób prezentuje kaloryczność wielu produktów spożywczych.

Średnica każdego prezentowanego na zdjęciach talerza wynosi 20cm - jest to typowy "talerz śniadaniowy", zaś sfotografowane szklanki to typowe naczynia o pojemności 250ml.

Zdjęcie porcji - 50kcal

arbuz 50kcal

Opis porcji ze zdjęcia - wymiennik

kaloryczność: 50 kcal
masa: 140g
miara domowa: 1 plaster
prozdrowotność: prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 prozdrowotność 4 
Czy wiesz, że arbuz jest spokrewniony z melonem, kabaczkiem i dynią?

Arbuzy są bogate w unikalny likopen, czyli czerwony barwnik z rodziny karotenoidów, wykazujący bardzo silne działanie przeciwutleniające. Warto pamiętać, że spożywanie likopenu zmniejsza ryzyko zachorowania na raka prostaty. Oprócz arbuza ten cenny składnik w naszej diecie znajdziemy już tylko w pomidorach, różowych grejpfrutach oraz gujawie.

W Izraelu oraz Egipcie owoc ten często podaje się w połączeniu z serem feta, słony smak sera idealnie wydobywa słodki smak owocu. Nie każdy wie, że w arbuzie jadalny jest nie tylko miąższ, ale również skórka i pestki.Dieta Truskawkowa Kalkulator Niedoborów Pokarmowych
Sekrety Diety - poradnia dietetyczna
poradnia@sekretydiety.pl
tel. 505-441-521
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie wyrażasz na to zgody zablokuj cookies w swojej przeglądarce.
kowalewski & słabik